Rezidenční solární osvětlení

Důmyslný design Redilight přináší energeticky efektivní solární systém do každé místnosti ve vašem domě.

Kuchyně

V srdci vašeho domova by kuchyně měla být světlým a příjemným prostorem. Když použijete svítidla Redilight, vytvoří se úsporný systém osvětlení, který bude svítit když je nejvíce potřeba.

Obývací pokoj

Systém Redilight poskytuje jasné a bezproblémové řešení osvětlení prostoru, který sdílíte s přáteli a rodinou. Přidáním jednoduchého ovladače stmívání budete mít možnost změnit náladu místnosti, kdykoli to uznáte za vhodné.

Koupelna

Koupelny nedostávají tolik přirozeného světla, díky čemuž mohou tyto místnosti vypadat ošuntěleji, než jaké ve skutečnosti jsou. Jediné Skyfixture svítidlo rozjasní každý kout vaší koupelny a dodá prostoru osvěžující vzhled a dojem bez nákladné přestavby.

Redilight je vyroben s ohledem na všestrannost. Zde je několik dalších typů místostí, kde můžete solární systém Redilight použít ve Vaší nemovitosti:

  • Chodby
  • Dětské pokoje
  • Technické místnosti
  • Toalety
  • Sklepy

Často kladené otázky

Mohu si Redilight nainstalovat sám?

Pokud znáte základní schéma zapojení, je instalace systému Redilight relativně snadná. K dokončení instalace budete muset mít přístup na střechu a možnost vést  kabel do místnosti se svítidly. V sekci ke stažení najdete potřebná schémata zapojení systému a podrobné pokyny k instalaci.

Jaký je rozdíl mezi 3000K a 5000K světly?

3000K a 5000K označuje teplotu chromatičnosti (barvu) světla. Teplota 3000K odpovídá svítidla „teplá bílá“ a světlo je jemnější.

 

Teplota 5000K odpovídá více barvě denního světla.

Jaký dopad bude mít instalace na celistvost mé střechy?

Instalace Redilight nemá na střešní konstrukci dopad. Solární panel je připevněn ke střeše pouze několika snadno upevnitelnými profily, které se fixují ke střešním latím a zároveň se schovají pod střešní tašky. Drát musí projít malým otvorem, který lze umístit pod střešní tašku a utěsnit.

„Z Redilight v našem sklepě jsme nadšeni!“ Bývalo tam velmi šero, dokonce i když byla světla zapnutá. Teď je sklep světlý a jasný. Ve zbytku domu máme čtyři klasické světlovody Solatube, ale nebyli jsme schopni proniknout do spodních pater, takže Redilight naplnil tuto potřebu krásně! “

– Jana Řevňáčová

Brno-Bystrc

WT-Windows Tomorow s.r.o.,
Spojovací 136, 252 62 Horoměřice

info@redilight.cz
IČ: 25019473
DIČ: CZ25019473

Obchodní ředitel:
Radomír Kučera - 608 918 484
Technický ředitel:
Ing. Ondřej Malík - 774 168 885
Obchodní zástupce:
Tomáš Mach - 774 733 323