Solární osvětlení komerčních prostor

Redilight je ideální pro komerční prostory, jako jsou kanceláře, školy a nová výstavba.

Kanceláře

Mnoho kancelářských budov pracuje na snížení energetické náročnosti využitím účinných řešení osvětlení. Nový systém Redilight podpoří toto úsilí poskytnutím nákladově efektivního solárního osvětlení během pracovní doby bez rozsáhlé přestavby nebo dovybavení.

Školy

Systémy Redilight jsou kompatibilní s podhledovými systémy nebo mohou být namontovány na jejich povrch, což z nich činí nákladově efektivní volbu osvětlení pro mnoho typů škol. Jsou-li instalována s přidanou funkcí stmívání, jsou tato světla také dostatečně flexibilní, aby vyhovovala různým scénářům výuky.

Nová výstavba

Vybavení vedoucí k úspoře energie je pro většinu kupců domů stále atraktivnější. Zahrnutím systému Redilight do projektu mohou budoucí uživatelé naplno využít výhody solárního osvětlení ve svých domovech.

Redilight je vyroben s ohledem na všestrannost. Tady je několik dalších typů, kde lze Redilight využít pro komerčním sektoru:

  • Výrobní prostory
  • Jídelny
  • Pracovny
  • Odpočinkové místnosti

Často kladené otázky

Kolik světel může solární panel napájet?

Záleží na použitém solárním panelu. Naše standardní sady jsou dodávány s panelem o výkonu 35 W a budou napájet buď jedno 24W světlo, dvě 12W světla nebo čtyři 6W světla. Nabízíme také panely 75W, 150W a 250W, které budou napájet dvě, čtyři nebo osm 24W světel.

Nabízí Redilight svítidla navržená pro zavěšený kazetový podhled?

Ano, nabízíme 48 wattové čtvercové světlo 60x60cm určené speciálně pro zavěšené kazetové minerální podhledy.

„Jsem prodejcem světlovodu Solatube již 8 let a nyní používám Redilight pro situace, kdy nemůžu klasický světlovod nainstalovat.“ Opravdu věřím, že zákazníci potřebují pro své bydlení vyřešit kvalitní denní i umělé osvětlení. Redilight je vysoce účinný solární systém osvětlení, který hrdě reprezentuji.  “

– Václav B.
Ostrava.

WT-Windows Tomorow s.r.o.,
Spojovací 136, 252 62 Horoměřice

info@redilight.cz
IČ: 25019473
DIČ: CZ25019473

Obchodní ředitel:
Radomír Kučera - 608 918 484
Technický ředitel:
Ing. Ondřej Malík - 774 168 885
Obchodní zástupce:
Tomáš Mach - 774 733 323